Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Podsumowanie akcji „BohaterON – włącz historię”

Po raz trzeci nasza szkoła włączyła się w akcję, której celem jest upamiętnienie i uhonorowanie Powstańców Warszawskich poprzez stworzenie i wysłanie wirtualnej kartki. Uczniowie klas pierwszych na lekcjach: historia i teraźniejszość poznali ideę akcji. Zapoznali się z biogramami żyjących Powstańców, które przedstawiały sukcesy, dramaty i emocje każdego z nich.

Udział w projekcie promuje postawy patriotyczne, tożsamość narodową, edukuje, ale przede wszystkim jest hołdem dla walczących o wolną Polskę.

Koordynatorem projektu jest p. Małgorzata Mierzejewska-Jaros

Efekt pracy uczniów można obejrzeć wchodząc w  poniższy link

https://wpis.dumnizpowstancow.pl/mapa

Małgorzata Mierzejewska-Jaros - 8 kwietnia 2024


Skip to content