Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Koło Zdrowego Żywienia podjęło współpracę ze Szkołą Podstawową nr 1 w Radzyminie.

               W tym roku szkolnym Koło Zdrowego Żywienia podjęło współpracę ze Szkołą Podstawową nr 1 w Radzyminie. Cykl spotkań o zdrowym żywieniu będzie realizowany przez cały kwiecień i będzie poświęcony między innymi warsztatom kulinarnym pt „Goście                       z zagranicy” dla klas: 7a, 7c, 7d i 7f, oraz dla klasy 7e warsztaty kulinarne pt. „Zdrowe śniadanie”. Natomiast klasa 3e przejdzie szybki kurs o zachowaniu się przy stole, a klasa 7b wysłucha wykładu połączonego z dyskusją na temat zdrowego żywienia.

               Spotkania poprowadzi nauczycielka przedmiotów zawodowych gastronomicznych         i jednocześnie opiekunka Koła Zdrowego Żywienia p. Ewa Starzak – Jankowska wraz z uczniami z klasy 1G i 1D.

Ewa Starzak-Jankowska - 4 kwietnia 2024


Skip to content