Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

OBCHODY DNIA PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ W NASZEJ SZKOLE

W ramach obchodów uczczenia Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej 27 marca do naszej szkoły zawitał uczestnik motocyklowych rajdów katyńskich, komandor IX rajdu p. Jerzy Dąbrowski. Międzynarodowe Motocyklowe Rajdy Katyńskie są organizowane od 2001 roku. Ich uczestnicy odwiedzają miejsca martyrologii oraz miejsca chwały oręża polskiego położone na wschód od Polski. Podczas spotkania z klasami 1c, 2a, 2g opowiadał o historii rajdów, o ich przebiegu oraz zaprezentował film i zdjęcia dokumentujące przebieg IX Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego. Po zakończeniu pokazu młodzież zadawała pytania dotyczące tematyki spotkania

Małgorzata Mierzejewska-Jaros - 30 marca 2023


Skip to content