Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Pierwszy dzień wiosny

21 marca obchodziliśmy w naszej szkole pierwszy dzień wiosny. Pomimo nienapawającej optymizmem pogody udało się w miły sposób uczcić ten dzień. Przede wszystkim uczniowie mogli wziąć udział w akcji „dzień bez plecaka”, która polegała na spakowaniu swoich książek i rzeczy w cokolwiek innego niż plecak. O godzinie 1100 w szkolnej świetlicy wszyscy zebrali się na krótkim apelu. Nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów gastronomicznych oraz na najstaranniej wykonany domek dla ptaków, a po wszystkim chętni zatańczyli Belgijkę. Warto wspomnieć, że uczniowie i nauczyciele w naszej szkole ubrani byli na kolorowo, aby jeszcze bardziej uświetnić ten wyjątkowy dzień i uczcić nadejście wiosny.

Oprac. uczniowie:
Magdalena Ostrowska kl. 3T
Jakub Olejnik kl. 1C
Jan Rudajko kl. 3T

 

 

Łukasz Bryk - 21 marca 2023


Skip to content