Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Spotkanie z absolwentem szkoły

6 lutego 2024 r.w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klasy 2a i 3t z absolwentem Technikum Architektury Krajborazu Panem Tomnaszem Leśniewskim. Celem spotkania była popularyzacja zawodu architekta krajobrazu.

Zaproszony gość zaprezentował uczniom efekty swojej pracy, podzielił się cennymi uwagami dotyczącymi projektowania i urządzania terenów zielonych. Zaproponował również możliwość nabycia doświadczenia zawodowego oraz pracy w swojej firmie. Miłą częścią spotkania były wspomnienia pana Leśniewskiego z lat szkolnych. Spotkania z absolwentami, ich osągnięcia, są drogowskazem przyszłej drogi zawodowej dla uczącej się młodzieży.

Miłosława Regulska - 7 lutego 2024


Skip to content