Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Seminarium Erasmus+ w ZSTZ

W miniony czwartek w naszej szkole odbyło się Seminarium „Doskonalimy swój warsztat pracy w Europie”, poświęcone projektowi realizowanemu przez ZSTZ w ramach programu Erasmus+ Edukacja szkolna.

W spotkaniu uczestniczyli: Dyrektor szkoły, p. Małgorzata Sieroszewska, nauczyciele ZSTZ oraz zaproszeni goście, a wśród nich – Dyrektor Biura Oświaty w Radzyminie, p. Krzysztof Czuba, dyrektorzy oraz nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Powiatu Wołomińskiego.

Podczas seminarium zostały przedstawione najważniejsze działania szkoły w zakresie projektów finansowanych z Funduszy Europejskich dla uczniów oraz kadry nauczycielskiej. Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć prezentację z aktualnie realizowanego projektu dla nauczycieli, w ramach którego zaplanowano 19 kursów zagranicznych dla kadry. W drugiej części spotkania, nasi goście mogli zapoznać się z możliwościami skorzystania z Funduszy Europejskich w zakresie programu Erasmus+, skorzystać z konsultacji na temat zasad udziału w projektach UE i uzyskać praktyczne wskazówki dotyczące procesu aplikacyjnego.

Na zakończenie spotkania goście otrzymali świąteczne stroiki wykonane przez uczniów klas 4 i 5 Architektury Krajobrazu. Bardzo dziękujemy p. Halinie Baranowskiej, p. Grażynie Kujawskiej i p. Ewie Wardak, które wraz z uczniami włożyły wiele serca w przygotowanie tych świątecznych upominków. ❤️🌲❤️

Serdecznie dziękujemy za przygotowanie pysznego poczęstunku oraz za wspaniałą obsługę kelnerską uczniom klas: 4g, 5g i 5k, pod zawsze czujnym okiem p. Ewy Starzak, jak również za profesjonalne wsparcie techniczne uczniom kl. 2b.👌👌👌

Anna Romaszko - 1 lutego 2024


Skip to content