Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Wycieczka do Kazimierza Dolnego klas 2G oraz 2D

Dnia 25 września klasy IIG oraz IID pod opieką Pani Martyny Derlacz, Danuty Wrzosek oraz Anny Roszkiewicz brały udział w jednodniowej wyciecze do Kazimierza Dolnego. Celem wycieczki była wspólna integracja między grupą oraz poznanie wspaniałej historii tego przepięknego miasta. Uczniowie mieli okazję podziwiać i usłyszeć kilka ważnych informacji od przesympatycznej Pani Przewodnik dotyczących Ściany Płaczu, Wąwozu Korzeniowego, Góry Trzech Krzyży a także Kościoła farny św. Jana Chrzciela i św. Bartłomieja oraz Klasztoru Ojców Franciszkanów. 

Uczniowie mieli możliwość przejazdu meleksami z centrum Kazimierza Dolnego do wspominanych wyżej miejsc. Na koniec wycieczki każdy uczeń miał możliwość przechadzki po przepięknym Starym Rynku w Kazimierzu Dolnym, bowiem pogoda podczas wycieczki nam dopisywała. Wycieczka zakończyła się przepysznym obiadem w Karczmie Parchatka.

Martyna Derlacz - 27 września 2023


Skip to content