Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Targi w branży cukierniczej – WARSAW SWEET TECH w Nadarzynie

Dnia 21 września klasy ID oraz IID pod opieką Pani Martyny Derlacz, Doroty Gastoł oraz Miłosławy Regulskiej brały udział w targach branży cukierniczej – WARSAW SWEET TECH w Nadarzynie. Uczniowie mieli doskonałą okazję do poznania branży cukierniczej od środka. Uczestniczyli w kursie pokazowym przygotowywania ciasta francuskiego przekładanego masą budyniową, wykończonego kremem waniliowym oraz musem z malin. Uczniowie mieli okazję obejrzeć szeroki zakres wyposażenia technicznego wykorzystywanego w branży piekarskiej, cukierniczej oraz lodziarskiej. Każdy z nich miał możliwość przygotowania i spróbowania lodów amerykańskich oraz wielu innych słodkich wyrobów. Podczas targów odbywały się przeróżne szkolenia i wykłady dotyczące np. produkcji lodów, przygotowywania kawy, alkoholi mieszanych i wielu innych wyrobów, Przedsiębiorcy nie szczędzili swojej wiedzy oraz doświadczeń naszym uczniom.

Martyna Derlacz - 27 września 2023


Skip to content