Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Nasi uczniowie finalistami GEEKA!

Rozdanie nagród w biurze PTI w Warszawie

Uczniowie klasy 4i (Adam Matusiak, Bartosz Raźniak, Olaf Nerło oraz Jan Żegota) zakwalifikowali się do finału trzeciej edycji konkursu Geek (Gier Eksperymentalnych Edukacyjnych), którego patronatem honorowym są: Wojewoda Mazowiecki, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

Razem z opiekunką Panią Joanną Radomską, nasi uczniowie wyruszyli na rozdanie nagród i dyplomów.

Mimo że pogoda nie sprzyjała, uczniowie z zapałem uczestniczyli w licznych atrakcjach związanych z finałem konkursu. Podczas pobytu w stolicy, mieli okazję zwiedzić najbardziej znane miejsca w Warszawskiej Starówki. Wiedzę o historii i kulturze miasta zdobywali podczas udziału w pasjonującej grze miejskiej zorganizowanej przez Panią Klaudię Mróz z portalu myidziemy.pl – “Idzie.my”. Gra ta polegała na rozwiązaniu szeregu zagadek oraz odnalezieniu ukrytych obiektów.

Previous
Next

Po zakończeniu gry, uczniowie wraz z Panią Joanną Radomską udali się do biura Polskiego Towarzystwa Informatycznego (PTI), gdzie miało miejsce uroczyste rozdanie nagród. Po ogłoszeniu wyników, okazało się, że nasi uczniowie zdobyli pierwsze miejsce na szczeblu wojewódzkim! Sukces ten był wynikiem ciężkiej pracy, zaangażowania i determinacji zarówno uczniów, jak i ich opiekunki.

Zwycięstwo w konkursie Geek to nie tylko prestiż, ale także doskonała okazja do pogłębienia wiedzy i umiejętności w dziedzinie technologii, nauki oraz programowania. Dzięki temu wydarzeniu, uczniowie mogli wymieniać się doświadczeniami z innymi finalistami oraz nawiązać nowe znajomości. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów i gratulujemy im tego znakomitego wyniku oraz życzymy wielu sukcesów!

Łukasz Bryk - 25 kwietnia 2023


Skip to content