Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

NAJLEPSI W POWIECIE!

2 marca w Radzymińskim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się Finał Międzyszkolnego Konkursu Historycznego – 160. Rocznica Powstania Styczniowego pod honorowym patronem Starosty Wołomińskiego. Wzięło w nim udział 6 drużyn ze szkół ponadpodstawowych powiatu wołomińskiego i każda z nich miała do wykonania 15 zadań.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jan Rudajko i Grzegorz Bergiel z klasy 3T oraz Jakub Olejnik z klasy 1C.

Po zakończeniu rywalizacji jury podliczyło punkty i ogłosiło oficjalne wyniki. Drużyna naszej szkoły wygrała i od jury w skład którego wchodzili p. Jan Wnuk – Prezes Towarzystwa Przyjaciół Radzymina, p. Mirosław Widlicki – Prezesa Okręgu Warszawa-Wschód Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oraz p. Bernadetta Stwora – Dyrektor Branżowej Szkoły I Stopnia im. kpt. Stefan Pogonowskiego w Radzyminie, otrzymali dyplomy oraz nagrody.

W dalszej części pamiątkowy dyplom otrzymała również opiekun drużyny p. Małgorzata Mierzejewska-Jaros, a p. Dyrektor Małgorzacie  Zwolskiej wręczono pamiątkowe podziękowania za udział w konkursie, nagrodę ufundowaną przez Starostowo Powiatowe w Wołominie oraz przepiękny album ufundowany przez Muzeum Niepodległości w Warszawie.

GRATULUJEMY WIELKIEGO SUKCESU!

Małgorzata Mierzejewska-Jaros - 6 marca 2023


Dzień otwarty!
22 kwietnia (sobota) od 10:00 - 13:00

X
Skip to content