Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Wizyta przygotowawcza w TavelEdventures na Malcie

W dniach 5-8 lutego 2023 roku, dyrektor ZSTZ w Radzyminie, p. Małgorzata Zwolska oraz p. Anna Romaszko, szkolny koordynator projektów Erasmus+, uczestniczyły w wizycie przygotowawczej w siedzibie organizacji partnerskiej TravelEdavntures na Malcie, z którą szkoła nawiązała współpracę w ramach projektu Erasmus+ w zakresie mobilności osób uczących się i pracowników w dziedzinie kształcenia i szkolenia zawodowego. Wizyta miała na celu rzetelne przygotowanie pobytu 20 uczniów ZSTZ z kierunku: technik informatyk, którzy od 19 lutego do 5 marca będą odbywali praktyki zagraniczne w ośrodku szkoleniowym LevelUp na Malcie.

 Podczas wizyty przygotowawczej dyrektor szkoły oraz koordynator projektów poznały organizację partnerską, omówiły szczegóły programu szkoleniowego dla uczniów, odwiedziły miejsce zakwaterowania oraz ośrodek szkoleniowy LevelUp, jak również zaplanowały program kulturowy dla praktykantów. Istotnym elementem wizyty było zaplanowanie długoterminowych działań w zakresie przyszłych mobilności kadry i uczniów w ramach projektu Erasmus+. Wizyta przygotowawcza została w całości sfinansowana ze środków unijnych.

Anna Romaszko - 18 lutego 2023


Dzień otwarty!
22 kwietnia (sobota) od 10:00 - 13:00

X
Skip to content