Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Głodnemu daj kawałek chleba, ale smutnemu daj kawałek twego serca

Wzorem lat ubiegłych w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych im, inż. Czesława Nowaka oraz Branżowej Szkole I Stopnia i. kpt. Stefana Pogonowskiego a także Liceum Ogólnokształcącym im. C.K Norwida została zorganizowana zbiórka ubrań, zabawek, książek oraz słodyczy , dla zaprzyjaźnionych Domów Dziecka : w Równem i w Chotomowie.

W tym roku do naszej akcji przyłączył się Radosław Korzeniewski Wójt Gminy Dąbrówka , Zakład Gospodarki Komunalnej na czele z jego kierownikiem Panem Mateuszem Kaszubą wraz z pracownikami , a także Katarzyna Goryszewska i Piotr Walczyński .

Zebraliśmy wszystko co było potrzebne a ogrom podarunków wymagał prawdziwego konwoju Świętego Mikołaja .

 

Cała akcja, to wszystko , co udało się zebrać to zasługa wielu osób.

Pragniemy wyrazić słowa podziękowania wszystkim darczyńcom , za okazane serce i osobom, które pomagały przy zapakowaniu i dostarczeniu potrzebującym wszystkich prezentów.

#Razem możemy więcej#

Edyta Horodelska - 11 stycznia 2023


Skip to content