Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Konkurs na  „Najładniejszy stół bożonarodzeniowy” 

W dniu 16 grudnia odbył się konkurs na  „Najładniejszy stół bożonarodzeniowy” Celem konkursu było upowszechnianie wzorów dekoracyjnego i estetycznego nakrywania stołów okolicznościowych o tematyce bożonarodzeniowej. Organizatorkami konkursu były nauczycielki przedmiotów zawodowych gastronomicznych: M. Derlacz i E. Starzak – Jankowska. W konkursie wzięło udział 6 dwuosobowych drużyn.

Jury oceniało :

Poziom drużyn był bardzo wyrównany, widzieliśmy z Waszej strony ogromne zaangażowanie. Pokazaliście nam, że potraficie nakryć oraz przygotować piękne stoły o tematyce świątecznej. 

I miejsce

Natalia i Gabrysia z klasy 4GK

II miejsce

Natalia i Michał z klasy 2G

III miejsce

ex aequo Dawid i Sebastian z klasy 4GK oraz Zuzia i Amelia z klasy 1D

Dla I, II i III miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe i dyplomy, dla pozostałych drużyn dyplomy uczestnictwa. Finalistom i uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się pod koniec kwietnia na uroczystym apelu.

Ewa Starzak-Jankowska - 16 grudnia 2022


Skip to content