Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

5 listopada dzień postaci z bajek

W dniu 5 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji klasa 3G5 wraz z wychowawcą P. Renatą Kornacką zaproponowała, żeby przebrać się za swoje ulubione postacie z bajek.

Pani Dyrektor Małgorzata Zwolska zgodziła się, a Samorząd Szkolny pod opieką P. Edyty Horodelskiej zajął się rozpropagowaniem całej akcji. Osoby przebrane tego dnia były zwolnione z odpowiedzi i niezapowiedzianych kartkówek.

Udział w zabawie wzięli też niektórzy nauczyciele. Było bajkowo. Na zdjęciach zrobionych tego dnia można zobaczyć wiele ciekawych przebrań: Wilk i Czerwony Kapturek, Smerfy i Gargamel, Myszka Miki, Wilma Flintstone, Profesor McGonagall, Bob Budowniczy i wiele, wiele innych. Część osób nie miało śmiałości przebrać się i zapewne tego żałowało. Na szczęście to nie ostatnia taka zabawa. Następna będzie w marcu z okazji Dnia Wiosny. A może jeszcze z okazji karnawału ?

Oprac.: Joanna Rasińska

Łukasz Bryk - 5 listopada 2021


Dzień otwarty!
22 kwietnia (sobota) od 10:00 - 13:00

X
Skip to content