Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Konferencje “boost your confidence in business”

Konferencje “boost your confidence in business” (konferencja odbędzie się w języku polskim) organizowana jest przez organizacje studencka Youth Entrepreneurial Community oraz koło naukowe Women in Organizations z Akademii Leona Koźmińskiego.

 

To wydarzenie ma na celu propagowanie działalności kobiet w nauce i biznesie, przełamywanie barier, budowanie świadomości uczestników na temat własnych mocnych stron, jak również wyznaczania własnej ścieżki życiowej.

Jest to wydarzenie tworzone przez grupę 15 świetnych studentek z Akademii Leona Koźmińskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz SWPS.

"Drogie koleżanki i koledzy, Jako studentki warszawskich oraz innych polskich uczelni, chciałybyśmy Was zaprosić do wzięcia udziału w wydarzeniu "boost your confidence in business", która odbędzie się 28 maja, na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wydarzenie to dedykowane jest pokazaniu perspektywy rozwoju zawodowo-naukowego kobiet, które wyróżniają się w skali ogólnopolskiej i międzynarodowej. Chcemy zaproponować Wam udział w konferencji, która składa się z paneli dyskusyjnych, warsztatów oraz sesji mentoringowo-doradczej. W panelach dyskusyjnych wezmą udział m.in Pani Agnieszka Wolska (wice-przewodnicząca rady Banku BNP Paribas), Pani Katarzyna Gaweł (Forbes Women Polska), Pani Agnieszka Klimczak (konsultantka w Arabii Saudyjskiej), oraz Pani Doktor Anna Kieszkowska-Grudny (współzałożycielka stowarzyszenia LiderShe, wykładowczyni na Akademii Leona Koźmińskiego). Jest to wydarzenie wyjątkowe dla nas, ponieważ pozwoli nam na propagowanie działalności kobiet na różnych stanowiskach w biznesie i nauce. Uczestnicząc w tej konferencji zdobędziecie wiedzę na temat wielu różnych branż i stanowisk, kobiet które osiągają wyjątkowe sukcesy, tworzenia skutecznych profili w mediach społecznościowych, aplikowania na staże (w tym dofinansowane za granicą), jak założyć własną działalność gospodarczą oraz jak wygląda proces aplikowania i studiowanie na zagranicznych uczelniach. W drugiej części zaplanowałyśmy dla Was czas przeznaczony na swobodną rozmowę z ekspertkami, wezmą w niej udział m.in. Pani Martyna Łuszczek (laureatka nagrody Forbes u25), Pani Ilona Garanty (członkini rady Mbanku), Pani Justyna Orzeł (wice-prezydentka Carrefour Polska) oraz będą również przedstawicielki firm takich jak Orange, EY, BCG, a także ze stowarzyszeń Kongres Kobiet, LiderShe oraz z fundacji Girls Future Ready. Podczas wydarzenia będą obecne Panie z Forbes Women Polska, które również objęły patronatem medialnym to wydarzenie. Na konferencji będą obecne studentki z wielu polskich oraz zagranicznych uczelni, które bardzo chętnie opowiedzą Wam o perspektywach studiowania na różnych kierunkach oraz doradcą jak skutecznie aplikować na wybrane uczelnie. Rejestracja podczas wydarzenia zaczyna się od 15:30 (istnieje możliwość wcześniejszego przyjścia, do czego zachęcamy), 28 maja, na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 57. Chcemy zapewnić Wam komfortowe miejsca, dlatego obowiązuje rejestracja na wydarzenie: https://forms.gle/H6STLyyJ6hMzKKE29 (już jest otwarta rejestracja, jest ograniczona liczba miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń) Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/855650029913594 Serdecznie Was zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego dnia razem z Nami! Pamiętajcie, że wydarzenie jest całkowicie darmowe oraz dla każdego uczestnika przygotowany jest giftbag. Oczywiście możecie zaprosić również swoich przyjaciół z innych szkół czy uczelni. Dziękujemy za Waszą obecność! Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, to prosimy o kontakt contact@yecommunity.net"

Łukasz Bryk - 22 maja 2024


Skip to content