Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Wręczenie stypendium “Talent” Starosty Powiaty Wołomińskiego

W dniu 9 Listopada 2023 r. odbyło się Uroczyste wręczenie stypendiów “Talent” Starosty Powiatu Wołomińskiego. Na początku uroczystości, uczeń klasy 4T, Szymon Mazur powitał wszystkich utworem Fryderyka Chopina pt. Nokturn 2 op. 9. Następnie w imieniu Starosty Powiatu Wołomińskiego, pana Adama Lubiaka, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury, pani Hanna Skrzypczak wraz z Dyrektorem naszej Szkoły, panią Małgorzatą Sieroszewską wręczyła pamiątkowe dyplomy dla naszych najlepszych kolegów i koleżanek, a także Absolwentów. Aż 71 osób otrzymało swoje nagrody.
Drugą częścią uroczystości było uczczenie 105 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Następnie zostały odśpiewane pieśni pt.,, O mój rozmarynie” i.,, Białe Róże”.

Oprac.: Jakub Rosłon, klasa 2C

Agnieszka Kordyzon - 10 listopada 2023


Skip to content