Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

ZSTZ ponownie otrzymał grant na realizację programu praktyk zagranicznych dla uczniów!!!

Z wielką radością przyjęliśmy informację, że nasz wniosek na realizację projektu „Zdobywamy kompetencje zawodowe w Europie” z sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe programu Erasmus+ w konkursie 2023, został zatwierdzony do realizacji i otrzymał dofinansowanie 💶💶💶 z projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. 🇪🇺🇪🇺🇪🇺
 
W ramach projektu 30 uczniów klas czwartych naszej szkoły w zawodach: t. informatyk🧑🏻‍💻, t. architektury krajobrazu👨‍🌾, t. żywienia i usług gastronomicznych 👩🏻‍🍳oraz t. usług kelnerskich 🤵🏻‍♀️będzie uczestniczyć w dwutygodniowych praktykach zawodowych we Włoszech🇮🇹 i na Malcie🇲🇹!!!
 
Kwota dofinansowania wynosi 7️⃣4️⃣3️⃣3️⃣2️⃣ EUR, co stanowi równowartość kwoty 3️⃣5️⃣1️⃣4️⃣0️⃣4️⃣ PLN.

Anna Romaszko - 18 października 2023


Skip to content