Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

250 lat Komisji Edukacji Narodowej.Ślubowanie Klas Pierwszych.

Dzisiaj na hali ROKiS odbyło się uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych. Uczniowie klas pierwszych złożyli przysięgę Dyrektorowi Szkoły, pani Małgorzacie Sieroszewskiej w obecności starszych kolegów i koleżanek, grona pedagogicznego oraz rodziców. Tym samym stali się prawdziwymi uczestnikami naszej szkolnej społeczności. 

Dyrektor Szkoły, pani Małgorzata Sieroszewska złożyła życzenia z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom Szkoły, tym pedagogicznym i niepedagogicznym oraz podziękowała za pracę na rzecz Szkoły. Niektórzy nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji zostali wyróżnieni Nagrodą Dyrektora Szkoły. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli gronu pedagogicznemu życzenia z okazji święta edukacji

Foto i oprac.: Agnieszka Kordyzon-Andrzejewska

Łukasz Bryk - 13 października 2023


Skip to content