Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Stypendium „Talent”

17 listopada 2022 w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium „TALENT” ufundowanego przez Starostę Powiatu Wołomińskiego. Stypendium otrzymało 59 uczniów i absolwentów naszej szkoły. Stypendium przyznawane jest za wysokie wyniki w nauce, wysokie wyniki z egzaminu maturalnego, wysokie wyniki z egzaminu z kwalifikacji zawodowych lub za tytuł laureata w konkursach minimum na szczeblu wojewódzkim. 

Stypendia wręczała Pani Hanna Skrzypczak naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Powiatu Wołomińskiego i dyrektor szkoły Pani Małgorzata Zwolska. 

Uczestnicy uroczystości mieli okazję zobaczyć film pt. ”Raport Witolda Pileckiego” Marka Olesińskiego ucznia klasy III Technikum Informatycznego, który zajął I miejsce w IX Międzynarodowym Konkursie Historycznym poświęconym Żołnierzom Wyklętym w kategorii szkoły ponadpodstawowe. 

Na sali została zaprezentowana również praca Justyny Giery uczennicy klasy III Technikum gastronomicznego, która zajęła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie “Śladami Historii Polski – skąd nasz ród” w kategorii szkoły ponadpodstawowe Pieśń Patriotyczna. 

Wszystkim laureatom stypendium „Talent” gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce i nie tylko. 

Oprac.: Paweł Gryglas 

przewodniczący samorządu szkolnego

Łukasz Bryk - 22 listopada 2022


Dzień otwarty!
22 kwietnia (sobota) od 10:00 - 13:00

X
Skip to content