Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Włochy od kuchni – kolejna grupa na praktykach zagranicznych

W dniach 30 października – 12 listopada 2022 roku kolejna grupa uczniów ZSTZ w Radzyminie odbyła dwutygodniowe praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego, współfinansowanego z Funduszy Europejskich. Realizowane działania były kontynuacją projektu „Doskonalimy umiejętności zawodowe w Europie”. 21 uczniów z klas: 4GK i 4G5 i 4K5, pod opieką p. Danuty Wrzosek oraz p. Renaty Kornackiej skorzystało z możliwości doskonalenia swoich umiejętności zawodowych w pięciu renomowanych hotelach w Rzymie. 

Uczniowie profili: technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik usług kelnerskich przez dwa tygodnie zdobywali wiedzę i doświadczenie w zakresie obsługi gości, przygotowywania i serwowania potraw, jak również poznawali tajniki kuchni włoskiej.

Anna Romaszko - 20 listopada 2022


Dzień otwarty!
22 kwietnia (sobota) od 10:00 - 13:00

X
Skip to content