Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Dzień wiosny w ZSTZ

20220321_123910

W poniedziałek 21 marca 2022 samorząd szkolny zorganizował w naszej szkole pierwszy dzień wiosny dla wszystkich uczniów. 

 

 

Zmianę tej pory roku, kiedy to dzień staje się coraz dłuższy, kwitną pąki i świergotają ptaki dodatkowo uświetnił „dzień bez plecaka”. Każdy uczeń musiał wykazać się niezwykłą kreatywnością- przynieść potrzebne książki i przybory nie używając do tego tornistra.

  Na początku wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się na uroczystym apelu. Każda klasa ubrana była na inny, wybrany wcześniej kolor, co dodało niesamowitego klimatu. Przypominało to obchody kolorowego Festiwalu Holi w Indiach, czy też początku Chińskiego Roku. Szkolną uroczystość zakończył wspólny taniec- belgijka.  

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole był niezapomnianym wydarzeniem- wywołał uśmiech na wszystkich twarzach.  Z pewnością uczniowie mają nadzieję, że takie atrakcje będą pojawiać się częściej.  

Oprac.: Paweł Gryglas(Przewodniczący Samorządu Szkolnego)

 

Łukasz Bryk - 24 marca 2022


Skip to content