Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Odwiedziny w domach dziecka

“Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka.”ks. Mieczysław Maliński

20 stycznia wybraliśmy się z przedstawicielami Branżowej Szkoły I Stopnia oraz Liceum Ogólnokształcącego po raz kolejny do Domu Dziecka w Równem oraz do Domu Dziecka im. Ojca Świętego Piusa XI Chotomowie. Ta zbiórka, która trwała od listopada była czasem wielkiej radości dla nas samych. To drobne gesty chęci dzielenia się z innymi tym co mamy. Czas poświęcony na ten cel przesycony był dobrocią, miłością i spokojem. Zebraliśmy dary rzeczowe, które mamy nadzieję w jakimś stopniu wsparły funkcjonowanie placówek. Znalazły się wśród nich ubrania, bielizna, zabawki, książki oraz chemia.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję.

Oprac.: Edyta Horodelska

Łukasz Bryk - 20 stycznia 2022


Skip to content