Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Uroczystości z okazji 103 rocznicy odzyskania Niepodległości w ZSTZ Radzymin

Poranek Pieśni Patriotycznej

9 listopada 2021 uczniowie szkoły wzięli udział w Poranku Pieśni Patriotycznej przygotowanym przez uczniów klas: IIt, IIi, IIIi5 i IIg. Artyści wykonali 5 pieśni patriotycznych. Dzięki prezentacji multimedialnej widzowie na widowni również mogli śpiewać pieśni, które opowiadają o losach żołnierzy,  trudach czasów wojny, codziennym życiu polskiego żołnierza. Dziękujemy artystom za uświetnienie uroczystości Dnia Niepodległości w naszej szkole swoim talentem.

Szkoła do Hymnu i Marsz Niepodległości

10 listopada o godzinie 11.11 wszyscy obecni w szkole uczniowie i nauczyciele zaśpiewali Hymn Państwowy, dołączając do akcji SZKOŁA DO HYMNU. Następnie uczestniczyliśmy w MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI, który jest wpisany w tradycję naszej szkoły. Uczniowie i nauczyciele z chorągiewkami i zniczami przeszli na Cmentarz Żołnierzy Poległych 1920 roku. Na grobach poległych żołnierzy zapaliliśmy znicze i złożyliśmy kwiaty.

                                                                                                                                                                                                                                                                    Małgorzata Zwolska

Łukasz Bryk - 12 listopada 2021


Dzień otwarty!
22 kwietnia (sobota) od 10:00 - 13:00

X
Skip to content