Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Stypendia talent

22 października 2021 w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium „TALENT” ufundowanego przez Starostę Powiatu Wołomińskiego. Stypendium otrzymało 37 uczniów i absolwentów naszej szkoły. Stypendium przyznawane jest za wysokie wyniki w nauce, wysokie wyniki z egzaminu maturalnego, wysokie wyniki z egzaminu z kwalifikacji zawodowych lub za tytuł laureata w konkursach minimum na szczeblu wojewódzkim.

            Stypendia wręczała pani Hanna Skrzypczak naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Powiatu Wołomińskiego  i dyrektor szkoły Małgorzata Zwolska.

Na sali została wyłożona praca plastyczna uczennicy klasy II g – Igi Bartkiewicz, która zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Smaczna Europa”.

Uczestnicy uroczystości mieli okazję zobaczyć film Marka Olesińskiego ucznia klasy II Technikum Informatycznego, który zajął II miejsce w VIII Międzynarodowym Konkursie Historycznym poświęconym Żołnierzom Wyklętym.

Uroczystość uświetnił występ Szymona Mazura ucznia klasy II Technikum Architektury Krajobrazu, który na pianinie wykonał Walca Wiosennego Fryderyka Chopina.

Wszystkim laureatom stypendium „Talent” gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce i nie tylko.

Oprac. Aneta Lubieniecka

Łukasz Bryk - 22 października 2021


Dzień otwarty!
22 kwietnia (sobota) od 10:00 - 13:00

X
Skip to content