Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Pożegnanie maturzystów

Dnia 29 kwietnia 2022 r. uroczystym apelem pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia, kończąc szkołę średnią. Uroczystość poprowadził przewodniczący szkoły Paweł Gryglas. Po przywitaniu zebranych na placu apelowym, wprowadzono sztandar Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka, a następnie odśpiewano hymn.

 

Pani dyrektor Małgorzata Zwolska również przywitała wszystkich zebranych i powiedziała kilka miłych i ciepłych słów w stronę naszych maturzystów.  Życzyła absolwentom spełnienia życiowych planów oraz sukcesów na maturze.

 

 

Dalsza część uroczystości poświęcono wręczaniu nagród i dyplomów za zaangażowanie dla szkoły oraz bardzo dobre wyniki w nauce. Pani dyrektor wręczyła wyróżniającym się absolwentom świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz nagrody książkowe.

 

 

Po części oficjalnej miała miejsce część artystyczna w wykonaniu młodszych klas, tematyką przedstawienia był Dzień z życia ucznia. Spektakl spotkał się z miłym odbiorem zarówno u uczniów jak i u nauczycieli

Oprac.: Paweł Gryglas 

Łukasz Bryk - 11 maja 2022


Skip to content