W dniu 25 lutego 2026 roku uczniowie z klas 1D, 2D, 1E, 2E, 4D pod opieką nauczycieli/wychowawców uczestniczyli w wycieczce na targi Expo Sweet 2026, które odbywały się w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Jest to największa w Polsce impreza poświęcona branży cukierniczej i lodziarskiej, gromadząca wystawców z kraju i zagranicy.
Czytaj więcej...

