W piątek 24 kwietnia w naszej Szkole Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Radzyminie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas piątych. Był to wyjątkowy moment dla uczniów kierunków: technika architektury krajobrazu, technika informatyka oraz technika żywienia i usług gastronomicznych.
Czytaj więcej...10 listopada uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zebrali się w hali sportowej ROKiS, aby wspólnie uczcić 107. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego oraz odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Sieroszewska, która przypomniała, jak ważne jest to święto dla wszystkich Polaków oraz zachęciła uczniów do pielęgnowania pamięci o bohaterach walczących o wolność naszej ojczyzny.
Czytaj więcej...15 października 2025 r. uczniowie klas 1a i 1f Technikum Architektury Krajobrazu w Radzyminie uczestniczyli w wyjątkowej, pełnej wrażeń wycieczce edukacyjnej do Gospodarstwa Edukacyjnego „Cuda i Wianki” w Kicinach – urokliwej wsi położonej wśród pól i lasów powiatu wyszkowskiego.
Uczniowie obu klas pierwszych spędzili wspólnie czas biorąc udział w ciekawych i angażujących zajęciach tematycznych.
Czytaj więcej...

