Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Wspaniała Ceremonia Zakończenia Klas Maturalnych

w murach Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie odbyła się niezwykła ceremonia zakończenia klas maturalnych, która była pełna wzruszeń, radości i refleksji. Wydarzenie zgromadziło społeczność szkolną, rodziców, nauczycieli oraz oczywiście samych absolwentów, tworząc atmosferę pełną dumy i pożegnań.
Plac apelowy z naszą wspaniałą roślinnością stał się miejscem, gdzie pożegnano kolejny rocznik absolwentów. Na scenie młodzi ludzie z uśmiechem na twarzach przyjmowali zasłużone gratulacje oraz dyplomy, które były symbolicznym zwieńczeniem ich trudu i wysiłku w ciągu ostatnich lat.

Podczas uroczystości nie zabrakło również emocjonalnych przemówień Dyrektora Szkoły, Pani Małgorzaty Sieroszewskiej oraz uczniów młodszych klas, którzy dzielili się swoimi refleksjami na temat rozwoju i osiągnięć absolwentów, a także życzyli im powodzenia w dalszej drodze życiowej. Wzruszające wystąpienia, pełne ciepłych słów i motywacyjnych życzeń, dodawały uroczystości wyjątkowego charakteru.

440566426_822358949913602_8174713470659952887_n

W imieniu organu prowadzącego głos zabrała Pani Hanna Skrzypczak, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatu Wołomińskiego gratulując Absolwentom osiągniętych wyników w nauce i życząc powodzenia na egzaminie maturalnym.

Część artystyczną dla Absolwentów przygotowali młodsi koledzy z Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Edyty Horodelskiej.
Po oficjalnej części, uczestnicy ceremonii mieli okazję podzielić się wspomnieniami oraz zrobić ostatnie zdjęcia ze swoimi przyjaciółmi i nauczycielami. Atmosfera pełna radości, dumy i sentymentów towarzyszyła wszystkim przez całe wydarzenie, pozostawiając niezapomniane wspomnienia i emocje.

Ceremonia zakończenia klas maturalnych w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie była nie tylko uroczystym pożegnaniem, ale także momentem, który na zawsze pozostanie w sercach wszystkich uczestników, świadcząc o wyjątkowej więzi między społecznością szkolną a jej absolwentami.

Agnieszka Kordyzon - 2 maja 2024


Skip to content