Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Jakub Olejnik uczeń klasy 2c  Młodzieżowym Burmistrzem Radzymina

25 marca b.r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie odbyła się finałowa debata kandydatów uczestniczących w Międzyszkolnym Projekcie „Wybory Młodzieżowego Burmistrza Radzymina”, efektem której, w wyniku głosowania zaproszonych gości: Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury w Starostwie Powiatowym w Wołominie – Pani Hanny Skrzypczak, Burmistrza Radzymina – Pana Krzysztof Chaciński, Zastępcy Burmistrza – Pana Krzysztofa Dobrzynieckiego, dyrektorów szkół i koordynatorów projektu oraz obecnych podczas debaty uczniów Młodzieżowym Burmistrzem Radzymina na kadencję 2024-2026 został Jakub Olejnik – uczeń klasy 2c naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy!

Koordynatorkami projektu w szkole były p. Magdalena Kazik oraz p. Małgorzata Mierzejewska-Jaros
Małgorzata Mierzejewska-Jaros - 25 marca 2024


Skip to content