Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Rozdanie nagród dla Aktywistów projektu  „Komórkomania”

Na spotkaniu  podsumowującym  program Erasmus+ dla nauczycieli zostały rozdane nagrody dla Laureatów Konkursu Plastycznego  „Zostań Dawcą szpiku kostnego” oraz dla Wolontariuszy uczestniczących w promocji i rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych.

 

Nagrody zostały ufundowane przez Fundację DKMS, która była organizatorem Projektu, za zajęcie przez Szkołę I miejsca w projekcie.

Nagrody otrzymali: Damian Karolkowski z 1e, Nadia Stokowska i Natalia Rostkowska z 1a, Agata Gruchała i Szymon Mazur z 4t, Hanna Gmurczyk i Dariusz Boryczko z 4i oraz Patrycja Getka i Maja Khawendi z 5t5.

Nagrody wręczała uroczyście p. dyrektor Małgorzata Sieroszewska razem z p. Iwoną Smoczyńską – organizatorką Konkursu Plastycznego i wystawy prac uczniów, w obecności  zgromadzonych Gości.

Za zajęcie I miejsca w Projekcie „Komórkomania” Szkoła otrzymała Tarczę Szkoły z Życiem.

Iwona Matusiewicz - 11 grudnia 2023


Skip to content