Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

WYCIECZKA DO BĘSI – INTEGRACJA KLASY

W dniach 26-28 kwietnia 2023 roku odbyła się wycieczka, w której wzięli udział uczniowie z klas: 1A,1B, 1C,1D, 1G, 2G, 2T, 3T. Celem wyjazdu było nawiązanie nowych relacji między uczniami oraz umocnienie współpracy w grupie.

Podczas trzydniowego pobytu, uczniowie zostali podzieleni na różne grupy, które brały udział w wielu aktywnościach. Wśród zajęć były: warsztaty taneczne, szyfrowanie, zadania na odwzorowanie zdjęć, nagranie krótkiego filmu a także rozwiązanie zagadki kryminalnej. Dzięki nim wszyscy uczestnicy mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami oraz poznać mocne strony pozostałych członków grupy. Zajęcia odbywały się także w terenie, umożliwiając uczestnikom wycieczki poznanie walorów przyrodniczych okolicy. Ponadto, w czwartkowy wieczór odbyła się dyskoteka, na której można było zaprezentować swoje taneczne zdolności.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz nauczycielom i animatorom, którzy zapewnili profesjonalną opiekę i organizację wyjazdu. Wierzymy, że dzięki takim wyjazdom nasi uczniowie będą nie tylko lepiej współpracować w grupie, ale również lepiej radzić sobie w życiu.

Jakub Olejnik

Uczeń klasy 1C

Łukasz Bryk - 5 maja 2023


Skip to content