Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

ARCHITEKCI WE WŁOSZECH

 16 października grupa 16 uczniów klas: 4T i 4T5 rozpoczęło dwutygodniowy wyjazd na praktykę zawodową do miejscowości Caprarola (Włochy), w ramach współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+ Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego.

Uczniowie kształcący się w zawodzie: technik architektury krajobrazu realizują projekt „Doskonalimy umiejętności zawodowe w Europie” i w ramach tego projektu będą przez dwa tygodnie zdobywać doświadczenie w zawodzie w gospodarstwach agroturystycznych i na terenie zieleni miejskiej Capraroli. Istotnym elementem tego wyjazdu jest rozwijanie umiejętności językowych w zakresie posługiwania się językiem angielskim i włoskim oraz poznanie kultury i zwyczajów mieszkańców Włoch. Uczniowie będą gościć u rodzin włoskich. Z pewnością zasmakują tam wielu śródziemnomorskich smakołyków.

Podczas pobytu we Włoszech opiekę nad uczniami będą sprawować: pani Małgorzata Sieroszewska oraz pani Halina Baranowska.

Uczniom oraz opiekunom życzymy niezapomnianych wrażeń!

Anna Romaszko - 16 października 2022


Dzień otwarty!
22 kwietnia (sobota) od 10:00 - 13:00

X
Skip to content