Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Wycieczka do Multikina na seans filmowy

Gdzie można by lepiej spędzić piękny październikowy dzień, niż na seansie filmowym – „Johnny”?

10 października 2022r. uczniowie klas I B, IC, ID i IG uczestniczyli w wycieczce integracyjnej pod opieką swoich wychowawców oraz Pani Edyty Horodelskiej i Pani Miłosławy Regulskiej. Klasy obejrzały film oparty na prawdziwej historii ks. Jana Kaczkowskiego . Film „Johnny” to opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Ten cudowny film wzruszył nie jedną osobę oraz dał lekcję pokory naszym wychowankom.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne wycieczki.

Martyna Derlacz - 11 października 2022


Dzień otwarty!
22 kwietnia (sobota) od 10:00 - 13:00

X
Skip to content