Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Śladami historii Polski – skąd nasz ród” 

Justyna Giera uczennica kl. 2g zajęła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Historycznym „Śladami historii Polski – skąd nasz ród”. Konkurs zorganizował Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. 

 Justyna zdobyła nagrodę w kategorii Pieśń Patriotyczna – Szkoła Ponadpodstawowa.  Pięknie zaśpiewała utwór “Ziemio nasza bądź spokojna o Wiślany brzeg i Orła”. Nasza laureatka odebrała nagrodę podczas uroczystej gali, która odbyła się 10 czerwca 2022r. w Sali Lustrzanej Pałacu Staszica w Warszawie. Podsumowanie konkursu uświetniła swoją obecnością Pani Zofia Pilecka -Optułowicz, córka Rotmistrza Witolda Pileckiego. 

  Serdecznie gratulujemy nagrody i życzymy kolejnych sukcesów! 

Oprac.: Iwona Smoczyńska

 Link do występu Justyna Giera 

Łukasz Bryk - 13 czerwca 2022


Dzień otwarty!
22 kwietnia (sobota) od 10:00 - 13:00

X
Skip to content