Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie

Artykuły

Zakończenie Roku Norwidowskiego

W dniu 19 grudnia 2021 w Konkatedrze Matki Boskiej Zwycięskiej na Kamionku w Warszawie odbyły się uroczystości zakończenia obchodów 200 rocznicy urodzin Cypriana Kamila Norwida. Było to zwieńczenie wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych, naukowych i społecznych, które odbyły się w Roku Norwidowskim, a organizowane były  wspólnie przez osiem samorządów: Powiat Wołomiński,  Powiat Wyszkowski, Powiat Węgrowski, Gminę Wyszków, Gminę Łochów, Gminę Strachówka, Gminę Zabrodzie, Gminę Dąbrówka oraz Fundację Museion Norwid i Diecezję Warszawsko-Praską.

Szymon Mazur – uczeń klasy IIT Technikum Zawodowego naszej szkoły  wykonaniem trzech utworów na pianinie uświetnił  tę uroczystość. Szymon zagrał Walca Wiosennego F.Chopina, Passacagalia J.Halvorsena i Walca a-moll F.Chopina.

         Gratulujemy Szymonowi talentu muzycznego i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w tych uroczystościach.

Dyrektor

Małgorzata Zwolska

Więcej zdjęć na stronie Facebook Powiatu Wołomińskiego:

Facebook Powiat Wołomiński

Łukasz Bryk - 21 grudnia 2021


Dzień otwarty!
22 kwietnia (sobota) od 10:00 - 13:00

X
Skip to content