INTERNAT SZKOLNY

Gimnazjalisto, wybierz szkołę

z możliwością zamieszkania w internacie!

Na trzecim piętrze budynku szkoły znajduje się internat. Są tutaj bardzo dobre warunki do zamieszkania, nauki, wypoczynku i relaksu. Obecnie mieszka  cudowna młodzież, która wzajemnie sobie pomaga, także w nauce. Razem z wychowawcami tworzymy wspaniałą społeczność. Dlatego rodzice chętnie powierzają nam swoje pociechy, bo wiedzą, że w internacie jest bardzo dobra opieka.

Mieszkając w internacie chodzisz do szkoły w obuwiu domowym i bez kurtki. Na przerwie międzylekcyjnej możesz wejść do swojego pokoju. Czy to nie jest cudowne?

Do dyspozycji młodzieży są śliczne, z nowymi meblami, pokoje dwu, trzy i czteroosobowe oraz przestrzenne łazienki. Młodzież zamieszkująca internat może korzystać z pracowni komputerowej z dostępem do internetu, świetlicy w której znajduje się nowoczesny telewizor, konsola Xbox Kinect, stół do tenisa, pianino oraz biblioteczka. W oranżerii wypełnionej olbrzymimi roślinami uczniowie mogą świetnie zrelaksować się po lekcjach, słuchając muzyki, oglądając film, grając w gry itp. Do dyspozycji młodzieży jest aneks kuchenny z lodówką, kuchenką mikrofalową, toster, gofrownice oraz czajniki elektryczne. Jest też pralnia i suszarnia. W stołówce wydawane są pyszne obiady.

W internacie są idealne warunki do nauki. Każdy mieszkaniec posiada wlasne biurko. Młodzież może korzystać z pokoju cichej nauki, biblioteczki, komputerów, pomocy nauczycieli ZSTZ, wychowanków oraz kolegów.

W wolnym czasie organizujemy różne imprezy i uroczystości. Ostatnio największym powodzeniem cieszyły się: wieczorki tematyczne, karaoke, zabawy z konsolą, ognisko w ogrodzie, andrzejki, wigilia z mikołajem, spotkanie wielkanocne, dyskoteki, rozgrywki w tenisa stołowego, konkursy oraz plebiscyt na najsympatyczniejszych mieszkańców internatu. Dla jubilatów obchodzących osiemnaste urodziny przygotowujemy smaczny tort.

Aby w ciekawy sposób zagospodarować wolny czas, co najmniej raz w miesiącu odbywa się wieczór filmowy, podczas którego młodzież ogląda interesujące filmy. Organizowane są konkursy tematyczne, m.in.: drużynowy quiz na temat wiedzy filmowej, turniej wiedzy z różnych dyscyplin oraz wycieczki. Młodzież ma również możliwość spędzić miło i aktywnie czas podczas gier przy pomocy konsoli Xbox Kinect.

Jeśli jesteś dobrym uczniem i marzysz aby zdobyć ciekawy zawód, przyjdź do naszej szkoły i zamieszkaj w internacie. Zapewniamy Tobie dobre warunki do nauki, wypoczynku i relaksu.

Czekamy na Ciebie.

Kierownik, wychowawcy i młodzież internatu 
tel. 22 786 63 02  w.18


OBEJRZYJ PREZENTACJĘ O INTERNACIE 


Kwestionariusz dla kandydatów do internatu - 


ZAKWATEROWANIE: 50 zł miesięcznie; wyżywienie 

 

GALERIA ZDJĘĆ Z INTERNATU