Jubileusz 60-lecia ZSTZ w Internacie

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ

Oto kilka wpisów jakie pozostawili w kronice internatu nasi zacni Goście, absolwenci szkoły - mieszkańcy internatu.

„Przeżyłem tu swoje piękne chwile, co zobaczyć można w tych kronikach. Serdecznie dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość. Z pozdrowieniami.”

„Miło tu teraz być po 7 latach. Wspomnienia są super. Można jeszcze zobaczyć starych fajnych znajomych. Wielkie podziękowania za wspólne, radosne i miłe chwile. (lata nauki 2000-2005)”

„Takich chwil jak w internacie 1975-1980 nie przeżyłam już nigdy w życiu...”

„Z przyjemnością odwiedziłam te mury i obudziłam wspomnienie. Minęło 46 lat od mojej matury. Do zobaczenia na następnym zjeździe. Impreza udana, młodzież bardzo życzliwa, uczynna, otacza nas opieką (matura1966).”

„Te chwile w internacie zawsze pozostaną w mej pamięci. Choć na początku chciałam stąd uciec na stancję to po miesiącu już nie wyobrażałem sobie mieszkać gdzie indziej jak tutaj. Było nas 18 na 9 żelaznych piętrowych łóżkach ( lata nauki 1983-1986).”

„Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych 60–ciu latach”

„Bardzo piękne spotkanie i wspomnienie 5 lat spędzonych. Nie przeżyłam tak komfortowych warunków. Mieszkało 25 osób w Sali. Miło wspominam i ze wzruszeniem (matura 1973).”

„Z ogromnym wzruszeniem przybywam tu i szukam pięknych szkolnych wspomnień w murach tego budynku. Jest tu i radośnie i swojsko i serdecznie. Można znów choć przez chwilę poczuć się młodo i zapomnieć o minionych blisko 40-stu latach. Bardzo serdecznie dziękuję organizatorom za inicjatywę oraz olbrzymi trud jaki włożyli by to nasze spotkanie absolwentów wyglądało tak pięknie i uroczyście (matura 1973)”.

Dziękujemy wspaniałym Gościom za odwiedziny i wspólnie przeżyte chwile wspomnień i wzruszeń. Zapraszamy ponownie.

Kierownik, wychowawcy i młodzież internatu.